טכנולוגית סובארו

 

תיבת הילוכים אוטומטית רציפה LINEARTRONIC

תיבת הילוכים אוטומטית רציפה מסוג LINEARTRONIC מתוכננת להפיק את המרב ממנוע הבוקסר של סובארו וממערכת ההנעה SymmetricalAWD. תיבת ההילוכים שומרת את המנוע בטווח הפעולה האידיאלי שלו כדי להעניק לסובארו צריכת דלק יוצאת דופן. לקבלת תגובה מיידית לתנאי הדרך המשתנים, משתמשת תיבת ההילוכים הרציפה Lineartronic CVT בשרשרת במקום ברצועה – כדי לאפשר טווח יחסי העברה גדול יותר לשיפור הביצועים והחיסכון וכן תגובה מהירה יותר לפקודות המצערת ובשילוב מערכת AWD עם חלוקת מומנט אקטיבית, המגיבה לתנאי האחיזה, לתיבת ההילוכים ולפקודות הנהג על-ידי שליטה רציפה בחלוקת המומנט בין הסרן הקדמי לאחורי.

SI- DRIVE תוכניות נהיגה לבחירת הנהג*

מערכת SI-DRIVE מתאימה את תגובת המצערת ותזמון החלפת ההילוכים בהתאם לסגנון הנהיגה שלך

מצב Intelligent – מתאים מאוד לתנאי נהיגה רגילים מעניק זמינות כוח מתונה והוא אידיאלי לנסיעה בעיר וברחובות צרים, לנסיעות ארוכות ולסיוע בצריכת דלק.

מצב Sport – המערכת תנהל את המנוע ותיבת ההילכום כדי להעניק כוח מיידי וזריזות יוצאת דופן. מצב זה מחזיר את ההנאה לנהיגה בכבישים מהירים או בכבישים מפותלים.

*סטנדרט בדגמים נבחרים

 

 

מערכת X-MODE הכוללת בקרת ירידה במורד

האות X מציינת תוספת של יכולת לכל נהג, כמעט על כל משטח.

בלחיצת כפתור, נוטלת מערכת X-MODE את הפיקוד על המנוע, תיבת ההילוכים, מערכת AWD, הבלמים ורכיבים אחרים, כדי לנווט בבטחה בכבישים גרועים ועל משטחים חלקלקים ולהעניק בטחון עצמי מרבי.

בנסיעה במורדות מאתגרים בשטח, כפתור הx-mode יפעיל את בקרת הירידה במדרון HDC ויאפשר ירידה שמירה על קצב התקדמות קבוע ומבוקר, כך שהנהג יכול להתמקד יותר בהיגוי הרכב ופחות בבלימה.