בטיחות פסיבית

כריות אוויר SRS*

במקרה של התנגשות, יושבי המכונית מוגנים באמצעות מגוון רחב של ציוד בטיחות הכלול כסטנדרד, כולל כריות אוויר SRS* קידמיות, כריות אוויר SRS* קידמיות-צידיות, כריות וילון SRS* וכרית SRS* לברכי הנהג (פרט לדגם אימפרזה סטייל וסטייל פלוס).

חגורות הבטיחות הקידמיות עם כיוון גובה כוללות מותחני-קדם המרסנים את הנוסעים בחוזקה למושב ומגבילי עומס המפחיתים את כוחות השיא המופעלים על אזור החזה.

במקרה של התנגשות אחורית, המושבים משתמשים במסגרת קשיחה, משענות ראש מוצקות ופרטים כגון תושבות סופגות אנרגיה של הקפיצים הפנימיים של המושב, הכול כדי להקטין את הסיכוי של פציעה מסוג “צליפת שוט”.

*מערכת ריסון משלימה אפקטיבית בשימוש יחד עם חגורות בטיחות

 

מסגרות חיזוק דמויות טבעת

מסגרות החיזוק דמויות הטבעת מהוות מגן לכל יושבי הרכב. זהו מעטה של בטיחות הבנוי בתוך הגג, הדלתות, העמודים והרצפה של תא הנוסעים.

תכנון זה מסייע להסיט ולפזר את אנרגיית הפגיעה הרחק מהנוסעים במקרה של התנגשות, הודות לשימוש בחומרים בעלי חוזק גבוה ומיקום אסטרטגי.

למרות שהמסגרת חזקה יותר הודות לקשיחות פיתול מוגברת, היא עדיין קלת משקל. חגורות בטיחות עם שלוש נקודות עיגון במושבים האחוריים.

 

 

מערך הגנה על תא הנוסעים

לסובארו יש מוסרת של עשייה מעל ומעבר כשמדובר בבטיחות שלך.

השגת מצוינות בבטיחות דורשת חשיבה מחוץ לקופסה וזו הסיבה שהמסגרת והשלדה תוכננו כדי לסייע למנוע הבוקסר של סובארו ותיבת ההילוכים לנוע בצורה בטוחה אל מתחת לתא הנוסעים במקרה של תאונה, מבלי לחדור לתא הנוסעים.

זהו מאפיין נוסף שמעניק לך שקט נפשי כשאתה נוהג בסובארו.