בוא נצא ל

נסיעת מבחןבוא נצא ל

נסיעת מבחן

בוא נצא לנסיעת מבחן בדגם - סובארו

זה הזמן – אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל לעשות את מה שאתה אוהב, כמה שאתה יכול. זו הסיבה שהמכוניות של סובארו בנויות לאפשר לך למצות את החיים עד תום. האאוטבק שמה דגש על הרפתקאות ומצוידת במאפיינים המעודדים פעילות, כך שתוכל למצוא חיבור טוב יותר לדברים שאתה מתלהב מהם וחיבור טוב יותר לחיים שלך.
התחל לחיות כבר עכשיו!  

תצוגה חיצונית

  זה המקום להרגיש קרוב באמת. בחר את הצבע המועדף שלך ותראה איך הסובארו החדשה שלך מתעוררת לחיים.

תצוגה פנימית

  אתם מוזמנים להיכנס ולחוות את ה Outback מבפנים

  *התמונה להמחשה בלבד

 
 
 
 

בטיחות

5 כוכבי בטיחות של Euro NCAP
האאוטבק זכתה לציון המקסימאלי של חמישה כוכבים במבחני הריסוק המחמירים של .Euro NCAP

מסגרות חיזוק דמויות טבעת
מסגרות החיזוק דמויות הטבעת מחזקות את תא הנוסעים מהגג, דרך הדלתות והעמודים ועד לרצפה. תכנון זה מסייע להסיט ולפזר את אנרגיית הפגיעה הרחק מהנוסעים במקרה של התנגשות. הוא גם תורם לחיזוק והפחתת משקל השלדה, דבר המוביל להגנה משופרת ומחוזקת.

בטיחות ממוקדת.
מכיוון ואנו מכירים בחשיבות של כל מי שנמצא במכונית, האאוטבק תוכננה כדי להגן עליך ועל נוסעיך באמצעות מערכות בטיחות איכותיות כגון שבע כריות אוויר , מסגרות חיזוק דמויות טבעת ואפילו מערך הגנה על תא הנוסעים. החיים מלאי סיכונים, אולם אנו עושים כל מאמץ שהדברים החשובים ביותר יהיו מוגנים היטב בתוך האאוטבק שלך.

מערך הגנה על תא הנוסעים
כל אחד מהדגמים של סובארו עושה מעל ומעבר כשמדובר בבטיחות שלך. במקרה של התנגשות חזיתית, מנוע הבוקסר של סובארו ותיבת ההילוכים של ההאאוטבק מתוכננים כך שלא יחדרו לתוך תא הנוסעים, כדי להגן עליך.

מושבים, חגורות בטיחות וכריות אוויר SRS
כל דגמי האאוטבק כוללים כסטנדרט כריות אוויר 2*SRS קידמיות, כריות אוויר 2*SRS קידמיות-צידיות, כריות אוויר 2*SRS וילונות וכרית אוויר 2*SRS לברכי הנהג. חגורות הבטיחות הקידמיות עם כיוון גובה כוללות מותחני-קדם המרסנים את הנוסעים בחוזקה למושב ומגבילי עומס המפחיתים את כוחות השיא המופעלים על אזור החזה.

חלוקת מומנט אקטיבית
בשעת פניה, מפעילה מערכת חלוקת המומנט האקטיבית את הבלמים ומעבירה פחות מומנט לגלגלים הפנימיים ומומנט רב יותר לגלגלים החיצוניים. הדבר תורם לביצוע פניות חדות ולהתנהגות כביש מדויקת יותר. בשילוב עם מערכת בקרת יציבות הרכב, היא מסייעת למנוע ממך מצבים מסוכנים ומעניקה לך תחושת ביטחון מעודדת.

מערכת בקרת יציבות
מערכת בקרת יציבות מבקרת ומנתחת באמצעות מערך של חיישנים את התנהגות המכונית כדי לדעת אם היא מתקדמת בנתיב הרצוי לנהג. במידה וגלגל מחליק או פנייה במהירות גבוהה גורמת למכונית לסטות מהנתיב הרצוי, המערכת מחלקת את המומנט של מערכת AWD , הספק המנוע והבלימה של כל אחד מהגלגלים בנפרד כדי לוודא שהמכונית שומרת על נתיב ההתקדמות שנבחר.

ראות משופרת
תכננו את המסגרת כך שהיא תגדיל את שדה הראייה שלך ותצמצם את השטחים המתים. הוספנו חלונות משולשים קידמיים ומראות צד המותקנות על הדלתות כדי להקטין את השטחים המתים מלפנים לשיפור שדה הראייה לפנים.

מערכות בטיחות מתקדמות
לשיפור המודעות והראות, חבילת מערכות בטיחות מתקדמת כוללת שתי מערכות בטיחות חדשות וחדשניות – מערכת עזר לאורות גבוהים ) HBA ( ומערכת לזיהוי כלי רכב מאחור של סובארו ) SRVD (. מערכת עזר לאורות גבוהים משנה באופן אוטומטי בין אלומת אור גבוה לאור נמוך בהתאם לתנאי הכביש ומהירות הרכב המגיע ממול, כדי לשפר את הראות שלך ולמנוע סנוור של נהגים אחרים. מערכת לזיהוי כלי רכב מאחור של סובארו משתמשת בחיישנים הממוקמים סביב הרכב כדי להתריע על כלי רכב הנמצאים בשטחים מתים מאחור למעבר בטוח יותר בין הנתיבים. בנוסף, הם מתריעים על סכנה של התנגשות תוך נסיעה לאחור לדרך שבה יש תנועה חוצה.

גלריית תמונות דגם סובארו OUTBACK