בוא נצא ל

נסיעת מבחןבוא נצא ל

נסיעת מבחן

בוא נצא לנסיעת מבחן בדגם - סובארו

לקחת את הילדים לבית הספר, להספיק להגיע לעבודה, קניות, חוגים, חברים...
עם סובארו 4X4 XV החדש תוכל להכניס הרמוניה לסימפוניה של החיים: הגמישות והפרקטיות יעניקו לך פתרונות לכל הפתעה בסדר היום, העיצוב החדש והמהפנט שלו יכניסו פלפל לשגרת היום שלך וחוויית הנהיגה הדינמית תרגש אותך בכל פעם מחדש.
אין גבול לחוויות: בין אם זה טיול בהרים, פסטיבל מוזיקה בחיק הטבע או סופ"ש מפנק של נופי הגליל.

חיי החברה, הקריירה, התשוקות והתחביבים שלך עומדים לקבל זריקת אדרנלין.

אז היכנס לסובארו 4X4 XV החדש שלך ותהנה מהמוזיקה.
 

תצוגה חיצונית

  זה המקום להרגיש קרוב באמת. בחר את הצבע המועדף שלך ותראה איך הסובארו החדשה שלך מתעוררת לחיים.

תצוגה פנימית

  אתם מוזמנים להיכנס ולחוות את ה XV מבפנים

  *התמונה להמחשה בלבד

 
 
 
 

בטיחות

5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק של אירגון Euro NCAP
סובארו 4X4 XV החדש מציג את רף הבטיחות הגבוה ביותר בעולם הרכב. החשיבה המקורית, התכנון המתקדם והטכנולוגיות החדשניות הביאו לכך שזכה לציון של 5 כוכבים במבחני הריסוק המחמירים של אירגון Euro NCAP – הציון הגבוה ביותר שניתן לקבל במבחן זה.

שדה ראייה
כדי למנוע את הסכנה, אתה חייב לראות אותה מתקרבת. שדה הראייה של סובארו 4X4 XV החדש מתוכנן כדי להעניק לנהג את המודעות הגדולה ביותר לסביבתו. תנוחת הישיבה הגבוהה, יחד עם עיצוב סביבת הנהג הכוללת חלונות צד משולשים, מצמצמים את מרבית השטחים המתים ומשפרים את שדה הראייה. בנוסף, מצלמת הנסיעה לאחור בדגם ה- PREMIUM מעניקה לך מבט ברור עוד יותר על כל מה שחבוי מאחוריך.

מסגרות חיזוק לתא הנוסעים
תא הנוסעים מחוזק באמצעות מסגרות חיזוק בצורת טבעת, מהגג דרך הדלתות והעמודים ועד לרצפת הרכב. תכנון זה מסייע להסיט ולפזר את אנרגיית הפגיעה בעת התנגשות הרחק מיושבי הרכב. המסגרות של סובארו 4X4 XV החדש עשויות פלדה בעל חוזק מתיחה גבוה, לחוזק וקשיחות אידאלית מצד אחד, וקלות משקל מן הצד השני.

מערכת בקרת יציבות דינמית
מערכת בקרת היציבות הדינמית היא השומר הבלתי נראה שלך בנהיגה. באמצעות מערך חיישנים מתקדמים, היא מנטרת ומנתחת את התקדמות הרכב בהתאמתה לכיוון שבחרת מאחורי ההגה. אם צמיג מתחיל להחליק, או שהרכב סוטה מקו הנסיעה המתוכנן בעקבות פנייה חדה, המערכת מתאימה את חלוקת המומנט של מערכת ה- AWD , את הספק המנוע ואת הבלימה של כל גלגל בנפרד, כדי לשמור על כיוון הנסיעה הרצוי.

תכנון חכם להגנה מקסימאלית
בסובארו, אנחנו עושים מעל ומעבר כשמדובר בבטיחות שלך ושל יקיריך. לכן, במקרה של התנגשות חזיתית, מנוע הבוקסר ותיבת ההילוכים של סובארו 4X4 XV החדש מתוכננים לקרוס מטה, כדי למנוע חדירה לתוך תא הנוסעים, ולהגן עליך טוב יותר.

מושבים, חגורות בטיחות וכריות אוויר SRS
בנהיגה, לא תמיד הכל בשליטתך. בדיוק עבור אתם מקרים, מצויד ה- 4X4 XV החדש שלך במערכות הגנה פאסיבית מעולות: חגורות הבטיחות הקדמיות מתכווננות לגובה וכוללות מותחני קדם האוחזים את הנוסעים בבטחה במקומם. המושבים הקדמיים תוכננו במיוחד להפחתת סכנת הפציעה מסוג "צליפת שוט", וכוללים משענות ראש סופגות אנרגיה, להגנה טובה יותר במקרה של התנגשות מאחור. גם במושבים האחוריים בוצע שדרוג בטיחותי, עם הסטת מיקומם לאחור, כדי למזער את הסכנה שבהתנגשות צידית. כריות אוויר SRS קידמיות, צידיות, כריות וילון וכריות לברכי הנהג – כלולות כציוד סטנדרטי בכל הדגמים. בנוסף, נקודות העיגון ISOFIX ונקודת חיבור לרצועות העיגון העליונה, מקלות על התקנת מושבי בטיחות תואמים לילדים.

גלריית תמונות דגם סובארו SUBARU XV