בוא נצא ל

נסיעת מבחןבוא נצא ל

נסיעת מבחן

בוא נצא לנסיעת מבחן בדגם - סובארו

סובארו XV החדש מוכן תמיד לכל אתגר. הוא מעניק ביטחון מאחורי ההגה הודות לתנוחת הישיבה הגבוהה ושדה הראייה המעולה ומתגבר על דרכים משובשות באמצעות מערכת ההנעה AWD הסימטרית ומרווח הגחון גבוה.
כעת, עם הוספת מערכת X-MODE, הוא מוסיף מגוון חדש של יעדים אפשריים לטיולי סוף השבוע ומביא אותך אליהם תוך שמירה על שקט נפשי.

מגוון רמות גימור של דגם XV

תצוגה חיצונית

  זה המקום להרגיש קרוב באמת. בחר את הצבע המועדף שלך ותראה איך הסובארו החדשה שלך מתעוררת לחיים.

תצוגה פנימית

  אתם מוזמנים להיכנס ולחוות את ה XV מבפנים

  *התמונה להמחשה בלבד

 
סובארו Boxer
 
מערכת הנעה כפולה קבועה וסימטרית לכל הגלגלים
 
תיבת הילוכים אוטומטית רציפה Lineartronic עם חלוקת מומנט אקטיבי

בטיחות

התרעה על סטיה בתוך הנתיב וסטיה מהנתיב
כשאתה מאבד ריכוז בגלל עייפות ונע מצד לצד בנתיב הנסיעה שלך, מערכת התרעה על סטיה בתוך הנתיב מסייעת לך לשמור על ערנות באמצעות זמזם ומחוון מהבהב. כשאתה מתקרב בטעות לשולי הנתיב ומתחיל לצאת ממנו מבלי לאותת, התרעה על סטיה מנתיב מזהירה אותך באמצעות זמזם ומחוון מהבהב לפני שאתה עוזב את הנתיב.

בקרת שיוט מסתגלת
מערכת EyeSight עושה יותר מאשר לשמור על המהירות שהוגדרה ע״י הנהג כפי שעושה מערכת בקרת שיוט רגילה. כשהיא מזהה רכב מלפנים, מערכת בקרת השיוט המסתגלת מתאימה את מהירות הנסיעה כדי לשמור על מרחק מוגדר מהרכב שמלפנים, באמצעות ניטור המרחק והפרשי המהירות. היא מווסתת את המנוע, תיבת ההילוכים והבלמים כדי לדאוג שהמהירות תתאים למהירות זרימת התנועה בטווח מהירויות רחב. מערכת בקרת השיוט המסתגלת, שמתוכננת לשימוש בכבישים מהירים, מזהה את הרכב שלפניך ואת פנסי הבלימה שלו ומסוגלת לשמור על הקצב בעת נסיעה בכביש מהיר הכוללת עצירות והתחלות נסיעה – לשיפור הנוחות והנוחיות בנסיעות ארוכות

אנו בסובארו מאמינים בבטיחות מקיפה, וחלק חשוב מכך היא בטיחות לפני התאונה, נקיטת מאמצים לוודא שתאונה לא תקרה אף פעם. זו הסיבה שיצרנו את מערכת EyeSight, מערכת התמיכה בנהג המתקדמת של סובארו. כמו זוג עיניים נוספות שסורקות את הכביש מלפנים, מערכת EyeSight משתמשת בשתי מצלמות סטריאו כדי לקבל תמונה תלת מימדית צבעונית עם זיהוי תמונה מעולה, עם יכולות המתקרבות לאלה של העין האנושית. על ידי שימוש בתמונות המתקבלות משתי המצלמות כדי לקבוע בצורה מדויקת את הצורה, המהירות והמרחק, היא מזהה לא רק כלי רכב אלא גם אופנועים, אופניים והולכי רגל. כשהמערכת מזהה סכנה אפשרית, היא מזהירה את הנהג ואף מפעילה את הבלמים במידת הצורך כדי למנוע תאונה.

ניהול המצערת לפני התנגשות
אם מערכת EyeSight מזהה מכשול לפניך, ואתה משלב להילוך D במקום להילוך R, מערכת ניהול המצערת לפני התנגשות משמיעה מספר צפצופים קצרים, מפעילה מחוון מהבהב ומפחיתה את הספק המנוע כדי לסייע לך למנוע התנגשות.

מערכת בלימה לפני התנגשות
כשמערכת בלימה לפני התנגשות מזהה שמכוניתך עומדת להתנגש ברכב או במכשול מלפנים היא מסוגלת להזהיר את הנהג באמצעות זמזם ונורית בלוח המכשירים. אם הנהג עדיין אינו נוקט פעולת מנע כדי למנוע את ההתנגשות, המערכת מסוגלת להפעיל את הבלמים באופן אוטומטי כדי להפחית את עצמת הבלימה או אפילו, במידת האפשר, למנוע אותה. אם הנהג נוקט פעולת מנע כדי למנוע התנגשות, מערכת בלימה לפני התנגשות מסוגלת לפעול כדי לסייע לנהג למנוע את ההתנגשות.

התרעה על רכב מוביל
כשהרכב במצב עצירה ומערכת EyeSight מזהה שכלי הרכב שלפניך מתחיל לנוע שוב, תהיה התרעה באמצעות זמזם ומחוון מהבהב על התחלת תנועה של הרכב מלפנים.

גלריית תמונות דגם סובארו SUBARU XV