בוא נצא ל

נסיעת מבחןבוא נצא ל

נסיעת מבחן

בוא נצא לנסיעת מבחן בדגם - סובארו

זה תרגיל באיזון – לתחזק את החיים המקצועיים, החיים האישיים, המשפחה, החברים, התשוקות והתחביבים שלך. אין סיבה שלא תוכל לשלב בין כולם כשיש סובארו בחיים שלך. עם חיבור מצוין לכביש, יהיה לך קל יותר להיות מחובר לחיים שלך. כשאתה פחות מודאג מהנסיעה, תוכל להתמקד ביעד. זוהי השלווה הפנימית שתקבל מנהיגה בסובארו בכל מזג אוויר. תעשה את הכול ועוד קצת.
צא ותיהנה מהחיים, בכל שעה ובכל מקום שמתאים לך. עם חוויית נהיגה בטוחה, טכנולוגיה השומרת אותך מחובר ומראה מרשים, האימפרזה מעניקה השראה לנצל כל יום במלואו. בימים טובים ובימים רעים, האימפרזה גורמת לכל להיראות קל. עם טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת שאפשר לסמוך עליה, האימפרזה היא הדרך שלך לברוח מהשגרה. החיים עוברים מהר, נצל אותם בצורה הטובה ביותר.
 

תצוגה חיצונית

  זה המקום להרגיש קרוב באמת. בחר את הצבע המועדף שלך ותראה איך הסובארו החדשה שלך מתעוררת לחיים.

תצוגה פנימית

  אתם מוזמנים להיכנס ולחוות את ה Impreza מבפנים

  *התמונה להמחשה בלבד

 
 
 
 

בטיחות

מסגרות חיזוק בצורת טבעת
מסגרות חיזוק בצורת טבעת, המכילות פלדה בעלת חוזק מתיחה גבוה, הן חזקות וקשיחות, ויחד עם זאת קלות יותר. תא הנוסעים מחוזק מהגג דרך הדלתות והעמודים ועד לרצפה. תכנון זה מסייע להסיט ולהרחיק את אנרגיית הפגיעה מיושבי המכונית בעת התנגשות.

מושבים, חגורות בטיחות וכריות אוויר SRS
האימפרזה כוללת מושבים קידמיים המפחיתים את הסכנה של פציעה מסוג "צליפת שוט" ומשענות ראש סופגות אנרגיה. יחד עם חגורות הבטיחות עם מותחני הקדם, המושבים מסוגלים לספק הגנה טובה יותר ליושבים במושבים הקידמיים במקרה של התנגשות מאחור. כריות אוויר 1*SRS קידמיות וצדיות, כריות אוויר 1*SRS וילון וכרית אוויר 1*SRS לברכי הנהג* 2 כלולות כציוד סטנדרטי, כדי להעניק הגנה מירבית בהתנגשויות חזיתיות וצדיות.

שקט נפשי
הוא היוקרה האולטימטיבית.

כדי לסייע לך למנוע תאונה ולהגן עליך כאשר היא בלתי נמנעת, סובארו אימפרזה מצוידת במגוון רחב של מאפייני בטיחות אקטיבית ופסיבית. הבטיחות האקטיבית של סובארו מסייעת לך לעקוף את הסכנות באמצעות התנהגות כביש צפויה, שליטה מדויקת, שדה ראייה מצוין וטכנולוגיות מתקדמות המסייעות לך למנוע תקריות לפני שהן קורות. מאפייני הבטיחות הפסיבית כוללים כריות אוויר, מושבים קידמיים המפחיתים פגיעות מסוג "צליפת שוט", דוושות קורסות וחגורות בטיחות בעלות 3 נקודות עיגון – כדי להגן עליך אם הלא צפוי יקרה.

מערכת בלימה
מערכת בלמי הדיסק ל 4- הגלגלים כוללת קליפרים אחוריים קלי משקל ותכנון המסייע להעניק תחושה חזקה במיוחד. מערכת למניעת נעילת הגלגלים כוללת מערכת אלקטרונית לחלוקת עומסי הבלימה, המשנה את חלוקת לחץ הבלימה לפנים ולאחור כשהמכונית עמוסה. כדי לסייע לבלימה מירבית במקרה חירום, האימפרזה כוללת הן סיוע לבלימה והן מערכת בלימה תחת עומס.

מבנה המגן על תא הנוסעים
במקרה של התנגשות חזיתית, מנוע הבוקסר של סובארו ותיבת ההילוכים מתוכננים למנוע חדירה לתוך תא הנוסעים, להגנתך.

מערכת בקרת יציבות
מערכת בקרת היציבות מנטרת ומנתחת, באמצעות מערך חיישנים, אם המכונית מתקדמת בכיוון שהנהג בחר. אם המכונית מתקרבת למגבלות היציבות, המערכת מתאימה את חלוקת המומנט, את הספק המנוע ואת הבלימה של כל גלגל בנפרד כדי לשמור על כיוון הנסיעה הרצוי.

גלריית תמונות דגם סובארו IMPREZA