בוא נצא ל

נסיעת מבחןבוא נצא ל

נסיעת מבחן

בוא נצא לנסיעת מבחן בדגם - סובארו

עבדת מספיק קשה במשך שנים רבות מדי. זה הזמן שלך ליהנות יותר מהחיים. תעשה יותר דברים שאתה אוהב. תצטיין במקצוע שלך. חקור את תחומי העניין שלך. לך עם התשוקות שלך. המכוניות של סובארו מתוכננות לחבר את הכול יחדיו, כדי שתוכל ליהנות במשך זמן רב יותר מהדברים החשובים בחיים יחד עם ה B4- שלך. עם טכנולוגיה התומכת בחיים שלך בשילוב תחושה ספורטיבית המסייעת לך ליהנות מהם ועמידות לטווח הארוך, ה B4- ערוכה לאפשר לך להטביע את חותמך האישי.
שחרר את הכוח שלה כדי לממש את השאיפות הגבוהות ביותר שלך. ה B4- מחברת אותך מחדש להנאת הנהיגה עם התנהגות כביש ספורטיבית ומגיבה בשילוב הנעה לכל הגלגלים היכולה לקחת אותך לאן שתרצה להגיע, באמצעות מערכת AWD סימטרית. המראה היוקרתי של ה B4- נעים במיוחד לעין ותא הנוסעים המפואר מציע טכנולוגיה מתקדמת בשילוב חומרים איכותיים ונעימים למגע. מכונית סדאן ספורטיבית זו דואגת לנוחות שלך ומאפשרת יד חופשית לחגוג את הנאת הנהיגה האמיתית.
 

תצוגה חיצונית

  זה המקום להרגיש קרוב באמת. בחר את הצבע המועדף שלך ותראה איך הסובארו החדשה שלך מתעוררת לחיים.

תצוגה פנימית

  אתם מוזמנים להיכנס ולחוות את ה B4 החדש מבפנים

  *התמונה להמחשה בלבד

 
 
 
 

בטיחות

מערכת בקרת יציבות
מערכת בקרת יציבות מבקרת ומנתחת באמצעות מערך של חיישנים את התנהגות המכונית כדי לדעת אם היא מתקדמת בנתיב הרצוי לנהג. במידה וגלגל מחליק או פנייה במהירות גבוהה גורמת למכונית לסטות מהנתיב הרצוי, המערכת מחלקת את המומנט של מערכת AWD , הספק המנוע והבלימה של כל אחד מהגלגלים בנפרד כדי לוודא שהמכונית שומרת על נתיב ההתקדמות שנבחר.

ראות משופרת
תכננו את המסגרת כך שהיא תגדיל את שדה הראייה שלך ותצמצם את השטחים המתים. הוספנו חלונות משולשים קדמיים ומראות צד המותקנות על הדלתות כדי להקטין את השטחים המתים מלפנים לשיפור שדה הראייה לפנים.

מסגרות חיזוק דמויות טבעת
מסגרות החיזוק דמויות הטבעת מחזקות את תא הנוסעים מהגג, דרך הדלתות והעמודים ועד לרצפה. תכנון זה מסייע להסיט ולפזר את אנרגיית הפגיעה הרחק מהנוסעים במקרה של התנגשות. הוא גם תורם לחיזוק והפחתת משקל השלדה, דבר המוביל להגנה משופרת ומחוזקת.

מערך הגנה על תא הנוסעים
כל אחד מהדגמים של סובארו עושה מעל ומעבר כשמדובר בבטיחות שלך. במקרה של התנגשות חזיתית, מנוע הבוקסר של סובארו ותיבת ההילוכים של ה B4- מתוכננים כך שלא יחדרו לתוך תא הנוסעים, כדי להגן עליך.

מושבים, חגורות בטיחות וכריות אוויר SRS
כל דגמי ה B4- כוללים כסטנדרט כריות אוויר 2* SRS קידמיות, כריות אוויר 2* SRS קידמיות-צידיות, כריות אוויר 2* SRS וילונות וכרית אוויר 2* SRS לברכי הנהג. חגורות הבטיחות הקידמיות עם כיוון גובה כוללות מותחני-קדם המרסנים את הנוסעים בחוזקה למושב ומגבילי עומס המפחיתים את כוחות השיא המופעלים על אזור החזה.

חלוקת מומנט אקטיבית
בשעת פניה, מפעילה מערכת חלוקת המומנט האקטיבית את הבלמים ומעבירה פחות מומנט לגלגלים הפנימיים ומומנט רב יותר לגלגלים החיצוניים. הדבר תורם לביצוע פניות חדות ולהתנהגות כביש מדויקת יותר. בשילוב עם מערכת בקרת יציבות הרכב, היא מסייעת למנוע ממך מצבים מסוכנים ומעניקה לך תחושת ביטחון מעודדת.

גלריית תמונות דגם סובארו B4